Tunç Soyer teşekkür turunda: İzmir’e şaibesiz bir iz bırakıyoruz

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, belediye bünyesinde hizmet üreten şirketlerin yöneticileriyle buluştu. Tüm çalışanlara gayretleri için teşekkür eden ve beş yıllık süreçte İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin fark yarattığını belirten Başkan Soyer, “Hiç kimsenin yüzünü yere eğdirecek, utanacağı bir şey yapmadık. İzmir’e şaibesiz tertemiz bir iz bırakmış oluyoruz” dedi.

Soyer, İzmir Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinin yöneticileriyle buluştu. İzmir Marina’da düzenlenen toplantıda Soyer, şirket yöneticilerine teşekkür etti. Soyer “Türkiye’nin kasvetli ortamında ve sadece popülizmin hakim olduğu bir yerde sadece iyi şeyler yapma gayretiniz bence son derece kıymetli. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

“DİĞER BELEDİYELERLE ARAMIZDA UÇURUM VAR”

11 büyükşehir belediyesi içinde her anlamda en başarılı belediyenin İzmir Büyükşehir Belediyesi olduğunu savunan Soyer, şöyle devam etti:

– Bu beş yıllık döneme hangi perspektiften bakarsanız bakın bu sonuç değişmez. Altyapıda, sosyal hizmetlerde, tarımda, hangi açıdan bakarsanız bakın, İzmir Büyükşehir Belediyesi ile diğer belediyeler arasında uçurum var. Burada tevazu göstermek olmaz, bu bir gerçek. Her birimiz bunun gururuyla hayatımızı devam ettireceğiz. Son nefesime kadar taşıyacağım bir gurur bu. İnsanı diğer canlılardan ayıran en büyük farklılık iz bırakma gayretidir. Bence yaptıklarımızla bunu sağladığımızı düşünüyorum.

– İzmir Büyükşehir Belediyesi olarak beş yılda bunu başardık. Hiç kimsenin yüzünü yere eğdirecek, utanacağı bir şey yapmadık. Gururla, başımız dik, alnımız açık, övüneceğimiz işler yaptık. Bence bu her şeyden kıymetli. İzmir’e şaibesiz tertemiz bir iz bırakmış oluyoruz. Bu beş yıl benim için unutulmaz anılarla geçti. Hayatımda çok güzel izler bıraktınız. Bu anıları büyük bir gururla taşıyacağım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x