Bebek Fotoğrafçılığı Yapan Dilan Polat’ın 6 Yıl Önceki Günlük Kazancı Ortaya Çıktı!

‘Bazen bir AVM’de günlük 750 bin TL harcıyorum. Her ay 1 milyon TL’lik yardım dağıtıyorum’ diyen Dilan Polat’ın bebek fotoğrafçılığı yaptığı dönemlerde günlük ne kadar kazandığı ortaya çıktı. 

Kaynak: SHOW HABER

Kaynak: https://www.youtube.com/watch?v=hl3-6…

Yaşadıkları lüks hayatı yakından takip ettiğimiz Dilan Polat ve Engin Polat hakkında vergi kaçırdıkları ve kurdukları birçok şirket aracılığıyla kara para akladıkları iddia edilmişti. MASAK’ın da devreye girdiği bu olay araştırılmaya devam ederken, Polat ailesiyle ilgili birçok detay da ortaya çıktı.

Günde milyonlar harcadığı bir hayatı olan Dilan Polat’ın aslında bundan 6-7 yıl öncesine kadar bebek fotoğrafçılığı yaptığını ve bazı ünlü isimlerle de çalıştığını öğrenmiştik.

O dönemler bir apartman dairesinde yaşayan Polat, 2012 yılında doğum-bebek fotoğrafçılığı yapmaya başlıyor. En popüler olduğu dönem 2015 yılı ve sonrası çünkü Demet Akalın, Esra Erol gibi isimlerle çalışmaya başlıyor.

Hatta Show Haber’e bile çıkıyor Dilan Polat. Peki Dilan Polat o dönem fotoğrafçılıktan ne kadar kazanıyormuş?

“Bazen bir AVM’de günlük 750 bin TL harcıyorum. Her ay 1 milyon TL’lik yardım dağıtıyorum” diyen Dilan Polat, o dönemlerde günde bazen 850 TL bazen de 1500 TL kazanıyormuş.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x